PiS szykuje się do wyborów. Pawłowicz ogłasza swój koniec w polityce

Koniec Walkirii Dobrej Zmiany.

– Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca, teraz młodzi. Pozdrawiam – ogłosiła posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Pawłowicz swój koniec z polityką zapowiedziała na serwisie społecznościowym Twitter. Ta deklaracja szybko spotkała się z zainteresowaniem internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dopytywana przez „fanów” Pawłowicz przyznała, że zamierza również ograniczyć swoją aktywność na serwisach społecznościowych. – Chcę swą polityczną aktywność zakończyć, mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania. Może jesienią tu wrócę. Wpisywać się będzie można. Może wstawię tylko jakąś informację np. o wyroku w procesie z Owsiakiem – odpisała jednemu z czytelników.

W rozmowie z PAP Pawłowicz zapewniała, że powody jej odejścia z polityki dotyczą głównie spraw osobistych, w tym zdrowotnych. Jednak część komentatorów dopatruje się w tej „decyzji” przygotowań PiS do wyborów – pokazania mniej „agresywnej” twarzy.

Źródło: Twitter / PAP