PiS twierdzi, że Niemcy są źli ale kupuje od nich najdroższe limuzyny

Drogie limuzyny, najdroższa oferta. Tak wygląda brak umiaru i parcie na luksusy w wykonaniu władzy. Luksusowe auta kupione zostaną od niemieckiego producenta. Najwyraźniej PiS nie przeszkadza fakt, że cały czas krytykują ten kraj. Zresztą to niejedyny przypadek zadziwiającej spolegliwości. Mamy przecież również aferę dieselgate a więc ponad 140 tysięcy samochodów trujących powietrze w Polsce i tu również zadziwiający brak efektów działania resortu ministra Adamczyka. Przypadek?

Warto by się przyjrzeć tym wszystkim dziwnym zakupom, wyborze najdroższej oferty czy wreszcie brakom efektów walki z dieselgate. Miłość PiS do Niemców przybiera różne formy, niekiedy właśnie tak kuriozalne jak w przypadku zakupu limuzyn. Jest wiele innych firm, które mogłyby zaoferować ciekawe i luksusowe samochody…

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.