Sylwester z Kurskim: disco polo i tajne wynagrodzenia zagranicznych gości

Zabawa na koszt podatników.

Sławomir, Akcent z Zenkiem Martyniukiem, Golec uOrkiestra czy Alvaro Soler – to tylko niektóre „gwiazdy” tegorocznego Sylwestra TVP. – Alvaro Soler to megagwiazda i ulubieniec młodzieży i właśnie on będzie dopełnieniem tej korony himalajowych artystów jakich mamy w Zakopanem na „Sylwestrze marzeń”. W zeszłym roku na naszej sylwestrowej imprezie wystąpił Luis Fonsi, którego utwór „Despacito” pobił rekord wyświetleń w serwisie youtube.pl. W tym roku jednym z czołowych piosenkarzy był Alvaro Soler, którego nowy utwór „La Cintura” zyskał ogromną popularność. Dlatego musieliśmy tego artystę mieć! Cieszę się z finalizacji jego angażu – przekonywał Jacek Kurski w rozmowie z portalem „Wirtualne Media”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Największe zainteresowanie wzbudzają wynagrodzenia, jakie mają trafić do ściągniętych przez TVP zagranicznych muzyków. Jednak tych Kurski i TVP zdradzić nie chcą. W zeszłym roku Luis Fonsi za udział w imprezie TVP zainkasował prawie pół miliona złotych, a gwiazdy disco polo nawet po 100 tys. złotych.

Źródło: Wirtualne Media