Ta ławka stała się symbolem rządów PiS. Brzydka, kiczowata, droga

Rządy PiS są jak ławka niepodległości: drogie, kiczowate i niepotrzebne. Miało być piękna a schodzi z niej farba. Tak można by w skrócie opisać reakcje Polaków na styl uprawiania polityki, który niechcący zyskał symbol, stworzony przez siebie. PiS wyprodukował potworka, z którym nie wie co zrobić.

Ławka, która dzisiaj staje się symbolem rządów pisowskich, miała być piękna, a okazała się obrzydliwym koszmarkiem. Jarosław Kaczyński nie ucieknie już od symboli swojej władzy. Najpierw brzydki pomnik, będący chyba bardziej odbiciem jego kompleksów a teraz ta cała ławka. Jakże charakterystyczne jest też bronienie tego głupiego projektu. Oto rząd zaczyna mówić, że winne… są samorządy. Nie panowie posłowie, nie panie posłanki. Nie panie Kaczyński, nie panie Błaszczak. Samorząd realizuje to, co zapisujecie w ustawach. Samorząd chce godnie świętować rocznicę odzyskania niepodległości. To wy nie potrafiliście i nie potraficie sterować okrętem Polska.

Reklamy

Polacy już dzisiaj wiedzą, że te rządy są jak owa ławka. Niepotrzebne, bo to trzy lata psucia Polski, kiczowata w najgorszym tego słowa znaczeniu, bo miało być pięknie i z zasadami, a tymczasem jest dokładnie odwrotnie, odpada z niej farba, bo spod pijarowej otoczki wychodzą kłamstwa i brak pomysłu.