Kurski oszukał Cejrowskiego? Kowboj Cza-cza nie wrócił do TVP

Nie prawica, nie liberał…

– Prezes TVP Jacek Kurski nie chce ujawnić, czy Wojciech Cejrowski wróci do telewizji publicznej. Wbrew zapowiedziom koniec roku nie oznaczał końca wymierzonej mu kary – zauważyła red. Agnieszka Kublik z „Gazety Wyborczej”. Faktycznie – w czwartek Cejrowski nie był zaproszony do programu „Minęła 20”. Sam Cejrowski na Facebooku skomentował sytuację krótkim „Obiecali” i odnośnikiem do obietnic Krzysztofa Czabańskiego z Rady Mediów Narodowych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przypomnijmy – podróżnik zniknął z TVP po tym, jak w jednym z wywiadów skrytykował prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Wcześniej Cejrowski podpadł PiS zwracaniem uwagi, iż wbrew obietnicom partii do Polski trafia coraz więcej przybyszów z krajów muzułmańskich. Sam podróżnik w mediach społecznościowych rozpowszechnił hasło „pislamizacja”.

Źródło: Gazeta Wyborcza