„Ojciec Czarneckiego, a dziadek Przemysława to był dobry towarzysz-reżyser. W łódzkiej Wytwórni Filmów Oświatowych zrobił ” piękny ” dokumentalny film o pobycie Lenina w Krakowie, nagradzany w ZSRR. Jest tez autorem innych filmów o działaczach komunistycznych.” – ujawnił  jeden z internautów. Resortowe dzieci, odcinek kolejny.

PiS bardzo lubi grzebać ludziom w życiorysach, pod warunkiem, że nie dotyczy to własnych ludzi i trudnych życiorysów. Gdy znana dziennikarka ujawniła, że Jarosław Kaczyński miał przodków w Targowicy, wybuchła prawdziwa panika, bo kolejne retoryczne wygibasy prezesa napotkały na dysonans poznawczy partyjnych wyznawców, którzy początkowo co prawda nie uwierzyli dziennikarce, ale wobec twardych faktów genealogicznych nie mieli wyjścia jak tylko przełknąć tą gorzką pigułkę. Teraz okazuje się, że kolejni działacze PiS mają dziwne życiorysy i dziwne dokonania.

Resortowe dzieci są wszędzie i ukrywają swoją przeszłość bardzo skrupulatnie. Ciekawe co jeszcze kryją przepastne archiwa, nieznane szerzej opinii publicznej, prawda?

 

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ankaDarekGośćbolko Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bolko
Gość
bolko

będzie szorował kible w woięzieniu w Rawiczu?

Gość
Gość
Gość

A jakie mają być dzieci urodzone przed 89 rokiem tylko resortowe durny ten kto inaczej myśli

Darek
Gość
Darek

A czy Ty wogóle wiesz co to znaczy „resortowe dzieci”? Po wpisie sądzę, że nie.

anka
Gość
anka

nie każdy miał ojca który skazywał ludzi na śmierć w PRLowskim reżimie i sam skazywał opozycjonistów ( jak zaufany prezesa pan Kryże) … nikt z jednej strony nie może odpowiadać za grzechy ojców czy dziadków ale tu mamy na co dzień wyzywanie wszystkich spoza PiS od dzieci zdrajców, komunistów, złodziei etc… zatem jak najbardziej uzasadnione jest wytykanie tego członkom mafii rządzącej