Internauci ujawniają. Ojciec znanego posła PiS nakręcił film o pobycie Lenina w Krakowie, nagradzany w ZSRR

„Ojciec Czarneckiego, a dziadek Przemysława to był dobry towarzysz-reżyser. W łódzkiej Wytwórni Filmów Oświatowych zrobił ” piękny ” dokumentalny film o pobycie Lenina w Krakowie, nagradzany w ZSRR. Jest tez autorem innych filmów o działaczach komunistycznych.” – ujawnił  jeden z internautów. Resortowe dzieci, odcinek kolejny.

PiS bardzo lubi grzebać ludziom w życiorysach, pod warunkiem, że nie dotyczy to własnych ludzi i trudnych życiorysów. Gdy znana dziennikarka ujawniła, że Jarosław Kaczyński miał przodków w Targowicy, wybuchła prawdziwa panika, bo kolejne retoryczne wygibasy prezesa napotkały na dysonans poznawczy partyjnych wyznawców, którzy początkowo co prawda nie uwierzyli dziennikarce, ale wobec twardych faktów genealogicznych nie mieli wyjścia jak tylko przełknąć tą gorzką pigułkę. Teraz okazuje się, że kolejni działacze PiS mają dziwne życiorysy i dziwne dokonania.

Reklamy

Resortowe dzieci są wszędzie i ukrywają swoją przeszłość bardzo skrupulatnie. Ciekawe co jeszcze kryją przepastne archiwa, nieznane szerzej opinii publicznej, prawda?