[Counter-Box id="1"]

Jednym rodzicom 500 Plus, innym figę z makiem i wyższe podatki. Swoim po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie w ramach wynagrodzenia a o takich pieniądzach większość Polaków może zaledwie pomarzyć, zarabiając mniej przez rok niż współpracowniczki prezesa NBP w miesiąc. Niesprawiedliwości społeczne głębsze niż kiedykolwiek. To smutny obraz rządów PiS po trzech latach. A o ilu takich sprawach jeszcze nie wiemy?

Pieniądze płyną szerokim strumieniem do osób i firm związanych z PiS, powiązanych układem towarzyskim lub partyjnym. Na naszych oczach powstaje bogata kasta nietykalnych, osób, które bez żadnych zahamowań biorą, bo jak kiedyś mówiła Beata Szydło w Sejmie – im się to należy. Gdyby to były ich pieniądze, nie byłoby problemu. Ale te wszystkie miliony w kieszeniach działaczy PiS pochodzą z naszych podatków. Każdy pracujący Polak składa się dzisiaj na klasę próżniaczą, która nie wnosi zbyt wielu wartości dla rozwoju naszego kraju.

Reklamy

 

Poprzedni artykułNowacka: Jeśli państwo ma funkcjonować poprawnie, nie ma powodu, by finansowało jedną konkretną religię
Następny artykułKosiniak-Kamysz zapowiada walkę o lepszą Polskę. Szukając przyjaciół, nie wskazując wrogów