Tak PiS dzieli Polskę

Jednym rodzicom 500 Plus, innym figę z makiem i wyższe podatki. Swoim po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie w ramach wynagrodzenia a o takich pieniądzach większość Polaków może zaledwie pomarzyć, zarabiając mniej przez rok niż współpracowniczki prezesa NBP w miesiąc. Niesprawiedliwości społeczne głębsze niż kiedykolwiek. To smutny obraz rządów PiS po trzech latach. A o ilu takich sprawach jeszcze nie wiemy?

Pieniądze płyną szerokim strumieniem do osób i firm związanych z PiS, powiązanych układem towarzyskim lub partyjnym. Na naszych oczach powstaje bogata kasta nietykalnych, osób, które bez żadnych zahamowań biorą, bo jak kiedyś mówiła Beata Szydło w Sejmie – im się to należy. Gdyby to były ich pieniądze, nie byłoby problemu. Ale te wszystkie miliony w kieszeniach działaczy PiS pochodzą z naszych podatków. Każdy pracujący Polak składa się dzisiaj na klasę próżniaczą, która nie wnosi zbyt wielu wartości dla rozwoju naszego kraju.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.