Rzecznik PSL tym jednym zaorał Adama Glapińskiego. Nowe rozwinięcie skrótu NBP

Jakub Stefaniak, rzecznik PSL, jest znany z ciętego języka i poczucia humoru. Boleśnie przekonał się o tym Michał Rachoń, propisowski prezenter TVP, gdy Stefaniak przez cały program nazywał go rzecznikiem PiS, wyprowadzając Rachonia z równowagi. Na dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie Jakub Stefaniak bardzo celnie podsumował konferencję Adama Glapińskiego.

Komentując wystąpienie Adama Glapińskiego, szefa NBP, Stefaniak ocenił, że było to swoiste wystąpienie kabaretowe. Podkreślił, że Polacy nic się z niej nie dowiedzieli, poza tym, że umiar i skromność jest cechą nieznaną w NBP. Powiedział, że skrót NBP można by dzisiaj rozwijać na “Niech Blondynka Pozarabia”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zdaniem rzecznika PSL  tłumaczenie, że zarobki nie są finansowane z pieniędzy budżetu państwa “to kpina z Polaków”. Wbrew bowiem słowom Adama Glapińskiego NBP nie ma żadnych swoich pieniędzy – są to pieniądze wszystkich nas.

źródło: PolsatNews