26 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSPiS rozzuchwaliło psychopatów? Najpierw zaatakowano dom Tuska, teraz byłemu premierowi grożą śmiercią

PiS rozzuchwaliło psychopatów? Najpierw zaatakowano dom Tuska, teraz byłemu premierowi grożą śmiercią

Gdańska policja wszczyna śledztwo.

„Dziennik Bałtycki” poinformował, że nieznany mężczyzna dzwonił pod numer alarmowy 112, grożąc przewodniczącemu Rady Europejskiej Donaldowi Tuskowi. „Zginął Adamowicz, zginie Tusk, do widzenia”, „dostanie kulką w łeb” – miał mówić mężczyzna. Sprawą zajęła się gdańska policja.

Reklamy

– Funkcjonariusze wystąpili do prokuratury z wnioskiem o przyjęcie zawiadomienia oraz wniosku o ściganie od pokrzywdzonego. (…) Nad sprawą pracują również kryminalni, którzy analizują zdobyte informacje, mając na celu jak najszybsze typowanie sprawcy oraz jego zatrzymanie. W związku ze zgłoszeniem policjanci z komendy miejskiej prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kierowania gróźb karalnych – przekazał asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Policja zabezpieczyła już nagranie.

Przypomnijmy – przed morderstwem prezydenta Pawła Adamowicza głośną sprawą był atak na dom syna Donalda Tuska. Mężczyznami okazali się pracownicy państwowych spółek.

Źródło: Dziennik Bałtycki

Musisz o tym wiedzieć!