Iran grozi Polsce po decyzji Morawieckiego: „Republika Islamska musi przyjąć stanowczą postawę przeciwko tym zniewagom i zuchwałości”

Wojna na życzenie.

– Republika Islamska musi przyjąć stanowczą postawę przeciwko tym zniewagom i zuchwałości. Nie możemy być wobec nich pobłażliwi – stwierdził przewodniczący Podkomisji Nuklearnej ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Polityki Zagranicznej Mojtaba Zonnour w rozmowie z „Tehran Times”. Zonnour w ten sposób odniósł się do informacji nt. konferencji dotyczącej sytuacji na Bliskim Wschodzie ze szczególnym uwzględnieniem roli Iranu. Amerykańska konferencja odbędzie się w Warszawie w lutym, Polska ma status współgospodarza.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Dziś, gdy naród irański zmaga się z nielegalnymi sankcjami, nałożonymi przez administrację Trumpa, władze w Warszawie zgodziły się być gospodarzami antyirańskiej konferencji. Choć połączenie Waszyngton-Warszawa przeciwko irańskiemu narodowi prowadzi donikąd, wielka zdrada tego europejskiego kraju nie zostanie wymazana z umysłów Irańczyków – stwierdziła redakcja dziennika „Tehran Times”.

Źródło: Tehran Times / Gazeta.pl