23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePieniądze przesłoniły im moralność? Oburzające słowa prezentera TVP

Pieniądze przesłoniły im moralność? Oburzające słowa prezentera TVP

Rozkazy z Nowogrodzkiej w sprawie śmierci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, są najwyraźniej nadzwyczaj jasne, skoro na antenie telewizji publicznej padają tak oburzające stwierdzenia. „Niektórzy powiedzielinby, że jakie życie, taka śmierć. Ja dodam może odważną tezę, że jaka śmierć takie zycie”. Powiedział to Adrian Klarenbach, który wpisał się w ten sposób w marnie brzmiący chórek propisowskich pudeł rezonansowych, mających osłabić znaczenie zamordowania prezydenta.

Od momentu zabójstwa Adamowicza mamy do czynienia z nieustającym politycznym jazgotem totalnego układu władzy, który widząc spadające sondaże, za wszelką cenę próbuje utrzymać się na stołkach. Najnowsze sondaże są bowiem miażdżące dla Kaczyńskiego, Ziobry czy Gowina. Realne poparcie spadło w okolice 20% i ciągle maleje. Największym problemem dla tego układu jest dzisiaj elektorat centrum, który ma dość tańca na polskim suknie i oczekuje normalności.

Reklamy

Przez ostatnie trzy lata Polska zawróciła z drogi rozwoju a partia rządząca wybrała długi ślepy zaułek. Na jego końcu nie ma nic.

Musisz o tym wiedzieć!