02 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSPo materiałach o morderstwie prezydenta Gdańska Urban „dobrej zmiany” idzie na urlop....

Po materiałach o morderstwie prezydenta Gdańska Urban „dobrej zmiany” idzie na urlop. Ziemiec: „Nie komentuję plotek na temat swojego odejścia”

PiS Tv.

Krzysztof Ziemiec, czołowy prezenter rządowej telewizji, prowadzący „Wiadomości” TVP udał się na urlop. To pokłosie fali krytyki, jaka spadła na państwową telewizje za materiały poświęcone morderstwu prezydenta Gdańska. – Po tym wszystkim wziąłem urlop. Na razie postanowiłem się nie wypowiadać w żadnej sprawie. Nie komentuję plotek na temat swojego odejścia – powiedział Ziemiec.

Reklamy

– Czy tacy ludzie jak pan Ziemiec, pan Adamczyk, pani Holecka i inni funkcjonariusze partyjnej propagandy TVP myślą że PiS będzie rządził wiecznie? Że nie nadejdzie czas rozliczenia ich za te kłamstwa i oszczerstwa którymi karmią ludzi? Jak wtedy spojrzą ludziom w twarz? – komentował materiały rządowej telewizji były szef polskiej dyplomacji Dariusz Rosati.

Źródło: Wirtualna Polska / Twitter

Musisz o tym wiedzieć!