Gwiazdowski ostatnią nadzieją prawicy? „Nie planuję odbierać głosów Korwinowi”

Źródło: Twitter

Nowy ruch.

Profesor Robert Gwiazdowski, prawnik i ekonomista, wykładowca Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie zadeklarował budowę własnego ugrupowania politycznego. Wśród postulatów prof. Gwiazdowskiego są m.in. zmiany w systemie podatkowym, emerytalnym i wymiarze sprawiedliwości. Prawnik nie wykluczył startu również w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Jedno wyjaśnienie. Nie planuję odbierać głosów Korwinowi! Ci, którzy mieliby na niego  głosować – zagłosują. Sam na niego głosowałem w 91 i 93. Próbuję się teraz zwrócić do tych, którzy z jakichś powodów w ogóle nie głosują – tak jak ja – dodał Gwiazdowski na Twitterze, gdy wiele osób zwróciło uwagę, że jego liberalne podejście do gospodarki jest podobne do tez głoszonych przez byłego europosła.

Źródło: Radio Zet