„Pasożyt ludzi”, „Czerwona menda”. Spółki skarbu państwa sponsorują przekayi Sakiewicza?

Nienawiść za państwowe.

Tygodnik „Gazeta Polska” Tomasza Sakiewicza od dostaje olbrzymie pieniądze z reklam spółek skarbu państwa, którymi kierują ludzie z nadania PiS. Oprócz niezliczonych fake newsów i pomówień na łamach brukowca Sakiewicza pojawiają się też treści, które trudno określić inaczej jak mowa nienawiści. Przykładem jest krzyżówka, zamieszczona w ostatnim numerze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jej autor – Piotr Lisiewicz w opisach haseł umieścił takie stwierdzenia jak „pasożyt ludzki, co po dodaniu jednej samogłoski staje się nudziarzem w czerwonych okularach”, czy „czerwona menda znana z manifestacji KOD”. Publikacje skrytykowali dziennikarze, ale również opozycja.

– Skandal i obrzydliwość – jedynie tak można skomentować poziom „krzyżówki” w Gazecie Polskiej, w której znajdują się reklamy Spółek Skarbu Państwa, m.in PGNiG, Lotos, PKO, Energa, NBP – zauważyli na profilu twitterowym PO politycy opozycji.

Źródło: Wirtualne Media