23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieDość uciekania od odpowiedzialności, panie Morawiecki - mówi PSL. I wnosi o...

Dość uciekania od odpowiedzialności, panie Morawiecki – mówi PSL. I wnosi o informacje o sprawie zabójstwa Pawła Adamowicza

Ministrowie rządu PiS w popłochu przerzucają się odpowiedzialnością za sprawę zabójstwa Pawła Adamowicza. Brudziński, Jaki, Ziobro, Morawiecki – kto tak naprawdę odpowiada? Wygląda na to, że mamy do czynienia z rządem tchórzy i nieodpowiedzialnych dyletantów. Po blisko czterech latach od wyborów jest jasne, że w wymiarze sprawiedliwości dzieje się bardzo źle. Bo z taką sytuacją nie mieliśmy do czynienia wcześniej. Dlatego PSL mówi „sprawdzam” i żąda oficjalnej informacji rządu od Mateusza Morawieckiego. Dość tego zakłamania i uciekania odpowiedzialności – mówił Piotr Zgorzelski, poseł ludowców.

Do zabójstwa Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, doszło dwa tygodnie temu w niedzielę, w czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stefan W, który niedawno opuścił więzienie, zasztyletował prezydenta na scenie, w świetle reflektorów. O jego planach powiadomiła wcześniej policję jego matka. Jednak ostrzeżenie zostało zignorowane.

Reklamy

Musisz o tym wiedzieć!