Kolejna porażka Patryka Jakiego. Sąd miażdży pisowską komisję.

Miały być wielkie sukcesy, szybkie zwycięstwa i wspaniałe osiągnięcia. Tymczasem Patryk Jaki i jego najbliżsi współpracownicy znowu wracają przegrani. Sąd Administracyjny potwierdził po raz kolejny, że wzywanie prezydent Warszawy przed komisję Jakiego nie miało podstaw prawnych. To kompromitacja.

Sąd nie tylko uchylił decyzję komisji ale też obciążył ją kosztami postępowania sądowego. Swoją drogą te koszty powinien pan minister zapłacić z własnej kieszeni.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jest jeszcze jeden aspekt tej bulwersującej sprawy – a mianowicie gdzie jest ustawa reprywatyzacyjna? Ta sprawa powinna być już dawno załatwiona, ale jak widać PiS, skłonny do nocnej pracy gdy chodzi o własne interesy i politykę, nie chce rozwiązać trwającego wiele lat sporu i prawnych przepychanek.