Działania rządu PiS nie pomogły. Spadek urodzeń jest coraz bardziej widoczny a zdolni, ambitni i młodzi ludzie masowo emigrują z Polski. Czy ktoś ukrywa przed nami niewygodną prawdę? Polska jest w dramatycznej sytuacji i jeśli natychmiastowo nie wprowadzimy zmian, to nasz kraj w ciągu 100 lat zniknie.

Problemem jest też ogromna emigracja. Oficjalnie nie wiadomo ile osób wyjechało za granicę na stałe, bo nikt o to na granicy nie pyta, ale wypchane po brzegi samoloty, odlatujące do USA czy Kanady, ogromne kolejki przed ambasadami tych krajów i masowa emigracja do Europy jest faktem. Młodzi ludzie boją się Polski Kaczyńskiego i nie chcą, mając porównanie, tracić życia i zdrowia, marnować swojego najlepszego czasu by otrzymać w zamian puste frazesy, polityczną walkę i brak pewności co do przyszłości.

Reklamy

Wyjeżdżają też biznesmeni, można przyjąć, że w 2018 roku większość majętnych Polaków przeniosła rezydencję podatkową poza Polskę, bojąc się absurdalnych pomysłów PiS na exit tax. A to utrata miejsc pracy i dochodów budżetu państwa.

Ostatni gasi światło?

Poprzedni artykułCo zrobiliście z 200 milionami złotych na obchody niepodległości – pytają rząd internauci
Następny artykułKiedy wyjdziemy z Unii Europejskiej, Polacy stracą setki miliardów złotych