Nagła narada w siedzibie PiS. Boją się zemsty Macierewicza na Kaczyńskim?

Nerwowo w PiS.

– W siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie  zebrało się prezydium komitetu politycznego. W posiedzeniu bierze udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, szef klubu PiS Ryszard Terlecki a także b. szef MON Antoni Macierewicz – poinformowało Radio Zet. To pokłosie zatrzymania przez CBA ludzi związanych z Antonim Macierewiczem. Według „Rzeczpospolitej” wśród polityków PiS pojawiają się spekulacje nt. związku z zatrzymaniem otoczenia Macierewicza i politycznej przyszłości tzw. partii Tadeusza Rydzyka, której Macierewicz mógłby się stać jednym z filarów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jednak sporo polityków PiS obawia się też reakcji samego Macierewicza. Niewykluczone, że może odebrać to jako wytoczenie mu wojny i w odpowiedzi przeprowadzić odwet na Mariuszu Kamińskim, który jako minister koordynator jest zwierzchnikiem CBA, lub samym Jarosławie Kaczyńskim.

Źródło: Radio Zet / Rzeczpospolita