Jarosław Kaczyński ma poważne kłopoty. Nie tylko został nagrany we własnym gabinecie, ale jeszcze ujawnił swoją nieznaną społeczeństwu twarz człowieka, który z zimną krwią rozprawia o miliardowych biznesach i zarządza państwem jak swoim folwarkiem. Złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego zawiera informacje o oszustwie. Jego treść jest miażdżąca dla prezesa PiS i nie zmieni tego relatywizowanie problemu przez pisowskie trolle i usłużne media.

Oto fragment treści zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego:

„Jarosław Kaczyński, działając w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej i w innych miejscach, w okresie od maja 2017 roku do lipca 2018 roku, w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przez spółkę Srebrna sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, wyzyskując zaufanie Geralda Birgfellnera, oparte na łączących ich więzach powinowactwa i wprowadzając Geralda Birgfellnera w błąd co do możliwości podejmowania decyzji w sprawie spółki Srebrna sp.z o.o. oraz co do zamiaru spowodowania uiszczenia przez Srebrna sp.z o.o. umówionego wynagrodzenia za usługi związane z inwestycją w postaci budowy budynku wysokościowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na nieruchomości gruntowej położonej w Warszawie przy ul. Srebrnej 16, doprowadził Geralda Birgfellnera do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.”

Reklamy

Gwałtowny atak, jaki przypuszczają pisowskie trolle w internecie jest najlepszym dowodem na to, jak poważna to sprawa. Dla PiS to wizerunkowa katastrofa, dla Kaczyńskiego to koniec marzeń o utrzymaniu władzy.

Poprzedni artykułPiS i Jarosław Kaczyński od lat walczą z uczciwością w życiu publicznym
Następny artykułDziwne zatrzymanie Bartłomieja M., byłego rzecznika MON.