26 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieUjawniamy treść zawiadomienia do prokuratury na Jarosława Kaczyńskiego!

Ujawniamy treść zawiadomienia do prokuratury na Jarosława Kaczyńskiego!

Jarosław Kaczyński ma poważne kłopoty. Nie tylko został nagrany we własnym gabinecie, ale jeszcze ujawnił swoją nieznaną społeczeństwu twarz człowieka, który z zimną krwią rozprawia o miliardowych biznesach i zarządza państwem jak swoim folwarkiem. Złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego zawiera informacje o oszustwie. Jego treść jest miażdżąca dla prezesa PiS i nie zmieni tego relatywizowanie problemu przez pisowskie trolle i usłużne media.

Oto fragment treści zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego:

„Jarosław Kaczyński, działając w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej i w innych miejscach, w okresie od maja 2017 roku do lipca 2018 roku, w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przez spółkę Srebrna sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, wyzyskując zaufanie Geralda Birgfellnera, oparte na łączących ich więzach powinowactwa i wprowadzając Geralda Birgfellnera w błąd co do możliwości podejmowania decyzji w sprawie spółki Srebrna sp.z o.o. oraz co do zamiaru spowodowania uiszczenia przez Srebrna sp.z o.o. umówionego wynagrodzenia za usługi związane z inwestycją w postaci budowy budynku wysokościowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na nieruchomości gruntowej położonej w Warszawie przy ul. Srebrnej 16, doprowadził Geralda Birgfellnera do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.”

Reklamy

Gwałtowny atak, jaki przypuszczają pisowskie trolle w internecie jest najlepszym dowodem na to, jak poważna to sprawa. Dla PiS to wizerunkowa katastrofa, dla Kaczyńskiego to koniec marzeń o utrzymaniu władzy.

Musisz o tym wiedzieć!