Rydzyk znowu szuka pieniędzy. Toruński biznesmen zwrócił się o wsparcie finansowe fundacji Nasza Przyszłość

Nowe plany.

Tadeusz Rydzyk zwrócił się do „Apostolskiej Rodziny Radia Maryja” z prośbą o wsparcie finansowe fundacji Nasza Przyszłość. Zachęca też innych do przekazywania 1 proc. z podatku dochodowego na tę fundację. Pieniądze mają być wydane na „kształtowanie dzieci i młodzieży”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Przypominamy Wam bardzo gorąco, abyście nie zmarnowali żadnej szansy dla uczynienia apostolskiego dobra. (…) To dobro zaniesiemy w wieczność. Gdy staniemy przed Panem Jezusem, powiemy: „Patrz, Panie, nie mam pustych rąk. Uczyniłem tyle dobra”. Teraz jest szansa na uczynienie dobra. (…) Wstań z tego fotela, pójdź do ludzi, powiedz znajomym, powiedz rodzinie. Wykorzystaj telefon i porozmawiaj. Zrób to. Nie popełniajmy grzechu zaniedbania” – zaapelował Tadeusz Rydzyk w swoim „Naszym Dzienniku”.

Źródło: Radio Zet / Onet