22 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieSeksafera z posłem Piętą nadal bez epilogu?

Seksafera z posłem Piętą nadal bez epilogu?

Miał być kochającym mężem, dużo mówił o wierze, Bogu i potrzebie miłości. Uchodził za jednego z najbardziej konserwatywnych polityków PiS. Po ujawnieniu jego romansu z Izabelą Pęk, sprawa ucichła. A przecież poseł obiecywał jej  pracę w państwowej spółce a ona sama obracała się w towarzystwie najwyższych rangą polityków PiS, takich jak Duda.

Jak pisał fakt „Pięta uwiódł samotną, poszukującą miłości i pragnącą dziecka kobietę. Mamił wpływami w spółkach Skarbu Państwa. Obiecywał, że zostawi żonę. Wykorzystał – także w pracy poselskiej. Po czym bez słowa porzucił.” Na stronie Sejmu poseł Pięta nadal widnieje jako członek PiS, chociaż miał być rzekomo zawieszony w prawach cżłonka partii i klubu.

Reklamy

Dzisiaj temat wraca, bo Izabela Pęk zarzuciła PiS hipokryzję: „„Ja się uchylenia Pięcie immunitetu i postawienia przed prokuraturą do dzisiaj nie doczekałam. Nie przypominam sobie, żeby Pani o to nawoływała do Marszałka”  – napisała w odpowiedzi na jedną z wypowiedzi pisowskiej posłanki. Sprawa Pięty tkwi więc w zawieszeniu. Najwyraźniej kład władzy robi bardzo dużo, by chronić swoich wyznawców.

 

Musisz o tym wiedzieć!