24 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieAgresja w życiu publicznym? PiS zajadle atakuje ludowców przy każdej okazji!

Agresja w życiu publicznym? PiS zajadle atakuje ludowców przy każdej okazji!

Przykładów agresji w życiu publicznym są tysiące. Jednym z nich wypowiedź Beaty Mazurek „Polskie Stronnictwo Ludowe powinno zostać wyeliminowane z życia publicznego.”. Skąd ta agresja i nienawiść wobec osób, które mają inną wizję rozwoju Polski i proponują Polakom rozwój, bezpieczeństwo i lepsze perspektywy? To po prostu brutalna, bezlitosna walka o zachowanie stołków. Słowa rzeczniczki PiS będą bardzo długo przypominane, bo to nie tylko wyraz agresji, ale też kompletna nieznajomość realiów politycznych.

Beata Mazurek najwyraźniej nie rozumie polityki i posługuje się uproszczonymi schematami myślowymi. PSL jej przeszkadza, bo ludowcy to dzisiaj jedyna realna alternatywa, która może PiS odsunąć od władzy. PiS bardzo boi się prezesa PSL, Władysława Kosiniaka-Kamysza. Ten młody, dynamiczny polityk, na tle agresywnego powtarzającego te same słowa Kaczyńskiego, notariusza prezydenta – Andrzeja Dudy czy korporacyjnego Mateusza Morawieckiego wypada doskonale. To polityk nowej generacji, która szanuje historię, ale chce zapewnić Polsce lepszą przyszłość i skupia się na żywych, nie na tym co było.

Reklamy

PSL jest najstarszą partią w Polsce. 120 letnia historia boleśnie nauczyła ludowców pokory, szukania kompromisów i pracy nad zapewnieniem naszemu krajowi przyszłości. Dlatego staje się przedmiotem agresywnych ataków. Szczególnie gdy przypomina Kaczyńskiemu i jego akolitom, że istniej coś więcej niż Warszawa, Nowogrodzka, Żoliborz i Sejm.

Musisz o tym wiedzieć!