Hipokryzja Karnowskich? Kiedy zaatakowano dziennikarza TVN, ich portal pisał tak

W 2013 roku dziennikarz TVN, Grzegorz #Miecugow został zaatakowany podczas występu na Przystanku Woodstock Portal wPolityce.pl braci Karnowskich podsumowywał to skandaliczne wydarzenie tak. “Grzegorz Miecugow dostał prawdą między oczy. Bardziej niż pięści musiały go zaboleć słowa z plakatu”. No ale to dziennikarz TVNu, więc…

Sprawa protestu przed TVP pokazuje, jak bardzo niebezpieczni stali się medialni macherzy oraz wspierające ich internetowe trole. Budowanie fałszywego obrazu rzeczywistości, zgodnego z wizją jedynie słusznej władzy, zakłamywanie, uciekanie od prawdy i prawdziwych przyczyn zjawisk społecznych sprawia, że środowisko pisowskie żyje w medialnej bańce, które nie pozwala im dostrzegać spraw takimi jakie naprawdę są. Kłamstwo rozpleniło się w tym rzekomo katolickim i wierzącym środowisku w stopniu niesłychanym. W imię czego?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kasy. Bo na samym końcu nie ma dobra Polski, nie ma polityki. Taśmy Kaczyńskiego pokazały miliardowe biznesy, wielkie inwestycje i bezlitosne gry o wielkie pieniądze.