26 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieHipokryzja Karnowskich? Kiedy zaatakowano dziennikarza TVN, ich portal pisał tak

Hipokryzja Karnowskich? Kiedy zaatakowano dziennikarza TVN, ich portal pisał tak

W 2013 roku dziennikarz TVN, Grzegorz #Miecugow został zaatakowany podczas występu na Przystanku Woodstock Portal wPolityce.pl braci Karnowskich podsumowywał to skandaliczne wydarzenie tak. „Grzegorz Miecugow dostał prawdą między oczy. Bardziej niż pięści musiały go zaboleć słowa z plakatu”. No ale to dziennikarz TVNu, więc…

Sprawa protestu przed TVP pokazuje, jak bardzo niebezpieczni stali się medialni macherzy oraz wspierające ich internetowe trole. Budowanie fałszywego obrazu rzeczywistości, zgodnego z wizją jedynie słusznej władzy, zakłamywanie, uciekanie od prawdy i prawdziwych przyczyn zjawisk społecznych sprawia, że środowisko pisowskie żyje w medialnej bańce, które nie pozwala im dostrzegać spraw takimi jakie naprawdę są. Kłamstwo rozpleniło się w tym rzekomo katolickim i wierzącym środowisku w stopniu niesłychanym. W imię czego?

Reklamy

Kasy. Bo na samym końcu nie ma dobra Polski, nie ma polityki. Taśmy Kaczyńskiego pokazały miliardowe biznesy, wielkie inwestycje i bezlitosne gry o wielkie pieniądze.

Musisz o tym wiedzieć!