Rozszyfrowano skrót PiS: Prezes i Spółka

Bardzo trafnie sytuację Kaczyńskiego po ujawnieniu taśm prawdy podsumował Dariusz Rosati, europarlamentarzysta. “Powoli wychodzi na jaw prawda o PiS, czyli o firmie Prezes i Spółka. Wyborcy, otwórzcie oczy!” Chodzi o sprawę ogromnej inwestycji, którą Kaczyński powierzył swojej rodzinie, ale nie zapłacił za wstępne prace. W związku z tym daleki krewny nagrał rozmowy z nim oraz z prominentnymi działaczami PiS a od kilku dni kolejne taśmy są publikowane w mediach.

PiS nie ma pomysłu na to, jak wytłumaczyć wyborcom tą nagłą zmianę wizerunku swojego prezesa PiS. Kaczyński być rzekomo skromnym, ubogo żyjącym człowiekiem, w rozpadającej się wilii na Żoliborzu. Tymczasem zamiast tego widzimy biznesmena, dewelopera, człowieka który bez cienia wahania rozmawia o miliardach złotych, powierza gigantyczną inwestycję na uwłaszczonej od komuny działce firmie swojej rodziny z Austrii i … nie płaci. Do tego zarządza państwem na telefon.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nic dziwnego, że Dariusz Rosati skomentował to krótki: PiS to Prezes i Spółka.