Ministerstwo Głupich Pomysłów w pełnej krasie? Urząd Lotnictwa Cywilnego chyba z braku pomysłu na własną działalność wystąpił z propozycją by powstała baza dronów a wszystko ma być powiązanie z rejestracją, pozwoleniami i kolejnymi formularzami, jakby tej biurokracji było mało w Polsce. Internauci błyskawicznie wyśmiali pomysł ULC i zaproponowali zupełnie inny, jakże ciekawy projekt. Każdy urzędnik ULC powinien mieć wszczepionego chipa a specjalna aplikacja w komórce będzie informować obywateli o tym gdzie jest, co robi oraz ile zarabia.

Polska jest krajem przeżartym na wskroś przez biurokracje a ilość obowiązków, które spoczywają na firmach i mieszkańcach rośnie rok do roku. Pomysł z bazą dronów jest kolejnym przykładem szkodliwego rozrostu biurokracji, generowania kosztów przerzucanych na nas wszystkich jako podatników oraz kompletnego odwrócenia potrzeb społecznych w zakresie dronów.

Reklamy

Podpowiadamy ULC: zamiast budować kolejne biurokratyczne bariery dla rozwoju innowacyjnych technologii, czas znosić przeszkody i promować wszystko to, co nowe i przełomowe. Nowe technologie generują miejsca pracy i przynoszą potężne oszczędności. A Ministerstwo Głupich Pomysłów trzeba zamknąć – bo nie przynosi żadnego pożytku, poza odrobiną śmiechu.

Poprzedni artykułOdszedł Jan Olszewski. Od nas samych zależy, co z jego testamentem zrobimy – pisze prezes ludowców.
Następny artykułBliski współpracownik Kaczyńskiego TW służby bezpieczeństwa PRL? Szokujące oświadczenie Kujdy rodzi nowe pytania