Sosnowiec troluje PiS. Wybuduj wieżowiec, srebrny lub złoty

Samorząd Sosnowska przygotował fantastyczną grafikę, zachęcającą do inwestowania na jednej z miejskich działek. “Wybuduj sobie wieżowiec w Sosnowcu. Srebrny, złoty, jaki chcesz. Zgoda prezesa niewymagana” czytamy na niej. To bezpośrednie nawiązanie do afery Kaczyńskiego i słynnych już taśm prawdy.

W tym przypadku chodziło o zwrócenie uwagi na naprawdę atrakcyjny teren w naszym mieście, który wprawdzie należy do Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ale zależy nam, żeby uczelnia znalazła inwestora” – powiedział Rafał Łysy, rzecznik prasowy urzędu Miasta w Sosnowcu w wywiadzie dla Katowice24.info.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Akcja zyskała wielką popularność i pozytywne komentarze internautów. W końcu urzędnicy z pomysłem i poczuciem humoru to skarb – krótko mówiąc brawo Sosnowiec!

źródło: Katowice24.info