Wiosna bez Razem. Zandberg nie chce koalicji z Biedroniem

Lewica bez centrum.

Adrian Zandberg potwierdził, że partia Roberta Biedronia zaproponowała Razem współpracę i wspólny start w wyborach. – Owszem, pojawiła się propozycja schowania szyldu Razem i startu z cudzej listy osób wybranych przez Biedronia. Z oczywistych względów Partia Razem nie mogła jej przyjąć – powiedział lider Razem w rozmowie z portalem NaTemat.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jak podkreślił polityk „Razem to jest partia polityczna, a nie agencja pracy tymczasowej, które wynajmuje polityków na gościnne występy”. – Cieszę się, że w centrum sceny politycznej pojawia się ktoś, kto będzie polski liberalizm cywilizować w takich sprawach jak prawa kobiet czy równe traktowanie mniejszości seksualnych. Ale lewicowe Razem i zerkające w stronę liberałów centrum Biedronia to jednak inne projekty – dodał Zandberg.

Źródło: NaTemat