„Partia Rydzyka” zarejestrowana. Kogo straci Kaczyński?

Oficjalna rejestracja.

Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi w końcu został zarejestrowany. Wcześniej „partię Rydzyka” dwukrotnie odprawiał z kwitkiem sąd. Jej liderem jest europoseł wybrany z list PiS – Mirosław Piotrkowski. To wykładowca Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu Tadeusza Rydzyka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Dowiaduję się o rejestracji partii politycznej Ruch Prawdziwa Europa w dniu świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy. Sądzę, że jest to szczęśliwa wiadomość i nie wypada mi narzekać na przedłużający się proces rejestracji. (…) Trwają już od pewnego czasu rozmowy z osobami, środowiskami, w tym z politykami i te rozmowy się konkretyzują, a informacja o rejestracji partii sprawi, że – mam nadzieję – bardzo szybko zostaną podjęte decyzje – poinformował lider formacji.

Źródło: Radio Maryja