Srebrna Cafe, Srebrna Media, Srebrna Dolina – srebrne, ale nieskromne biznesy PiS

Srebrna Cafe miała prowadzić działalność gastronomiczną. Nie wyszło. Srebrna Media to działalność wydawnicza, ale oprócz tego deweloperka i to nie gdzie indziej a w puszczy. Na jaw wychodzą nowe, ciekawe fakty, związane ze środowiskiem PiS. Wydaje się, że mamy do czynienia z wielowątkowym biznesem, który jest zarządzany przez bardzo sprytnego biznesmena.

Srebrna Dolina to osiedle stylizowanych na leśniczówki domków, które firma chciała wybudować na 5-hektarowej działce w Puszczy Augustowskiej. Mózgiem przedsięwzięcia jest Barbara Czabańska, była żona Krzysztofa Czabańskiego, bliskiego współpracownika Jarosława Kaczyńskiego – pisały kilka lat temu na ten temat media.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Z kolei Krzysztof Brejza, który zaczyna być nazywany polskim Eliotem Nessem, ujawnił właśnie, że Srebrna miała jeszcze jeden biznes – Srebrna Cafe. Być może właśnie stąd Patryk Jaki czerpał swoją inspirację do kampanii w Warszawie.

Partia biznesów. Srebrne, choć nieskromne.