28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieLudowcy ostro na temat Ziobro i Jakiego. Żałosne jest zachowanie prokuratury i...

Ludowcy ostro na temat Ziobro i Jakiego. Żałosne jest zachowanie prokuratury i działania Służby Więziennej!

„Pan Patryk Jaki mówił dziś, że wniosek o odwołanie Zbigniew Ziobro jest „żałosny”. Żałosne jest zachowanie prokuratury w sprawie taśm, Kaczyńskiego, działania Służby Więziennej wobec Stefana W. czy nowelizacje ustawy o Sądzie Najwyższym. Proszę więc z tą żałością uważać.” – grzmiał w Sejmie Krzysztof Paszyk, poseł ludowców.

„Buldożerem wymienia pan szybę. O zmianach oczekiwanych przez Polaków nie chce pan rozmawiać” – mówił poseł.  ” Panie ministrze Ziobro, w pana przypadku trzeba by składać wniosek o odwołanie co tydzień. Rozumiem, że głowę zaprzątają panu dziś inne sprawy jak Kaczyńskiego” – dodał.

Reklamy

Wypowiedzi padły w czasie debaty nad odwołaniem Zbigniewa Ziobro. Sprawa ma związek między innymi z brakiem przesłuchania Jarosława Kaczyńskiego w sprawie taśm prawdy i afery deweloperskiej oraz zabójstwem Pawła Adamowicza. Służba Więzienna wiedziała o tym, że morderca Adamowicza planuje zbrodnię i nic w tej sprawie nie zrobiła.

„Żałosny to jest ten cały pisowski rząd, czego się nie dotkną to zepsują, kompromitują nasz kraj, doją bez opamiętania kasę publiczną, usta mają pełne frazesów i bogoojczyźnianej retoryki. Dość!!!” – komentował na gorąco debatę w Sejmie marszałek Adam Struzik z PSL.

Musisz o tym wiedzieć!