Tylko te trzy pomysły PSL zmienią Polskę na dobre w bogaty, bezpieczny kraj!

Polskie Stronnictwo Ludowe jest postrzegane jako jedyna partia, która może realnie zdobyć głosy wyborców na wsi i w małych miasteczkach. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z faktu, że ludowcy w swoim programie mają trzy pomysły, które mogą zmienić Polskę na dobre, w bogaty i bezpieczny kraj.

Lepsza edukacja dzięki cyfrowemu tornistrowi

Lekki cyfrowy tornister, więcej czasu dla nauczycieli, ograniczenie edukacyjnej biurokracji. Ludowcy chcą pozytywnie zmienić szkołę, by była ciekawsza i przydatna dla uczniów. Mają zamiar postawić na nowoczesną edukację i naukę zawodów przyszłości, które umożliwią lepsze zarobki oraz pozwolą młodzieży godnie zarabiać, bez potrzeby wyjeżdżania do wielkich miast. Program PSL może zmienić całą Polskę w Krzemową Dolinę. Ta zmiana już się dzieje w niektórych szkołach – ludowcy są pracowici i powoli wdrażają program w gminach, gdzie rządzą ich przedstawiciele, tak jak choćby w Drobie (woj. mazowieckie). W programie dużo miejsca poświęcono na wzmocnienie roli nauczycieli. MEN może się od nich uczyć!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tysiąc lokalnych elektrowni – Bezpieczna zielona energia i prawie darmowe ogrzewanie oraz praca

Zamiast wielkich, nierentownych i drogich w utrzymaniu elektrowni węglowych PSL proponuje zbudowanie sieci tysiąca małych, lokalnych biogazowni, połączonych z magazynami energii. Ludowcy przedstawili ten pomysł kilka miesięcy temu i spotkał się on z bardzo pozytywnym przyjęciem. Lokalne elektrownie, oparte na biogazie, nie tylko znacząco zwiększą bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju i dostarczą tani prąd prosto do mieszkańców ale też umożliwią produkcję bardzo taniego ciepła. W połączeniu z modernizacją domów, pozwoli to na zostawienie w portfelach Polaków miliardów złotych. Program PSL jest tańszy w realizacji niż jakikolwiek inny pomysł w tym obszarze. Mieszkańcy mniejszych miejscowości i wsi zyskają miejsca pracy. Elektrownie pomysłu PSL są tanie, bezpieczne i czyste. Ubocznym efektem programu będzie czystsze powietrze. To się nazywa realny program dla Polski!

Emerytura bez podatku, tańsze państwo i więcej pieniędzy dla emerytów oraz rencistów

Emeryci już zapłacili podatki, dlaczego więc zabieram im się pieniądze z niewielkich emerytur? PSL ma genialny w swej prostocie pomysł – emerytura nie powinna być opodatkowana. W ten sposób seniorzy w Polsce dostaną miliardy złotych a budżet państwa zaoszczędzi kolejne miliony na rozliczeniach i obsłudze tych podatków.

Praca u podstaw, realne pomysły, które rozwiązują kluczowe problemy społeczne, realnie wpływają na pozytywną zmianę dla Polek i Polaków – to dewiza ludowców.