Skandaliczne wpisy żony sędziego od Ziobro? Narasta agresja wśród popierających układ władzy!

Rok temu oburzała się w TVP na poziom wpisów posłów opozycji. Teraz okazuje się, że sama posługuje się hejterskim językiem. “Żurku nie jesteś godzien ministrowi Piebiakowi butów czyścić! Ty p….y, zawszony, skiśnięty neoCzłowieku bez zasad, bez wyglądu i bez rozumu. Won z Polski Gnido” – pisała na Twitterze MalaEmiEmi, według internautów Emilia Szmydt, żona sędziego od Ziobro.

Smaczku całej sprawie nadaje fakt, że w sierpniu 2017 roku propisowski portal TVP Info zażarcie jej bronił: “Gdy nie mają argumentów, atakują, nie przebierając w słowach – stwierdziła w rozmowie z portalem tvp.info Emilia Szmydt, użytkowniczka Twittera. Kobieta zapowiedziała złożenie wniosku na policję ws. agresywnych i niekulturalnych wpisów rzecznika PSL Jakuba Stefaniaka oraz posła PO Marcina Kierwińskiego pod swoim adresem. Jakub Stefaniak osoby go krytykujące nazwał „wyjcami” i „trollami”. Marcin Kierwiński z kolei odpisał użytkowniczce, że „braki intelektualne stara się nadrabiać chamstwem” i że „nikogo nie interesuje to, co Pani pisze”. – pisał wtedy portal TVP Info.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Artykuł miał kuriozalny tytuł “Agresja posłów „totalnej opozycji”. Ataki na dziennikarzy i użytkowników Twittera” . Oburzające wpisy MalaEmiEmi najlepiej pokazują, jak wygląda prawdziwa, brzydka cena za utrzymywanie się przy korycie i z jaką hipokryzją mamy do czynienia w przypadku takich “artykułów” w TVP Info…