17 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieOburzający wpis senatora PiS na temat strażaków z OSP. Ludowcy nie zostawili...

Oburzający wpis senatora PiS na temat strażaków z OSP. Ludowcy nie zostawili na nim suchej nitki.

„Pogarda i Strach. Te dwa uczucia najwyraźniej zawładnęły Senatorem Rusieckim, który w obrazowy sposób był łaskaw skomentować powstanie koalicji partii, która ma duże szanse pokonać PiS w najbliższych wyborach. Naśmiewając się ze strażaków z OSP zamieszczając w ich rękach tęczową flagę wykazał się żenującym brakiem klasy i honoru. Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. A do strażaków po głosy zaraz pojedzie. Obłuda. Chwała strażakom z OSP.” – napisał Adam Jarubas w reakcji na oburzający wpis senatora PiS.

Senator najwyraźniej realizował polityczne polecenie z centrali PiS, wyrażone w tak zwanych przekazach dnia. Strach na Nowogrodzkiej przed PSL jest tak wielki, że pisowscy politycy oraz ich pomagierzy zaczęli przekraczać nie tylko granice dobrego smaku ale też zwykłego rozsądku i ośmieszać się.

Reklamy

Strażacy są jednym z najbardziej poważanych zawodów w Polsce a wyskok senatora PiS nie pomoże temu ugrupowaniu w zdobywaniu głosów. Godności senatorskiej też mu raczej zabrakło. Marny popis.

Musisz o tym wiedzieć!