[Counter-Box id="1"]

“Pogarda i Strach. Te dwa uczucia najwyraźniej zawładnęły Senatorem Rusieckim, który w obrazowy sposób był łaskaw skomentować powstanie koalicji partii, która ma duże szanse pokonać PiS w najbliższych wyborach. Naśmiewając się ze strażaków z OSP zamieszczając w ich rękach tęczową flagę wykazał się żenującym brakiem klasy i honoru. Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. A do strażaków po głosy zaraz pojedzie. Obłuda. Chwała strażakom z OSP.” – napisał Adam Jarubas w reakcji na oburzający wpis senatora PiS.

https://www.facebook.com/adam.jarubas/posts/2154553734631982

Reklamy

Senator najwyraźniej realizował polityczne polecenie z centrali PiS, wyrażone w tak zwanych przekazach dnia. Strach na Nowogrodzkiej przed PSL jest tak wielki, że pisowscy politycy oraz ich pomagierzy zaczęli przekraczać nie tylko granice dobrego smaku ale też zwykłego rozsądku i ośmieszać się.

Strażacy są jednym z najbardziej poważanych zawodów w Polsce a wyskok senatora PiS nie pomoże temu ugrupowaniu w zdobywaniu głosów. Godności senatorskiej też mu raczej zabrakło. Marny popis.

Poprzedni artykułChciał skrytykować Tuska, ale internauci przypomnieli mu niewygodny fakt. Krasnodębski mieszka w Niemczech
Następny artykułMorawiecki ma kłopoty ze wzrokiem a Szydło jest niezwykle pazerna – ocenia znany polityk