Kosiniak-Kamysz: Polska powinna być silnym państwem w Europie

Polska powinna być silnym państwem w Europie. Powinna być rozgrywającym a nie rozgrywanym. Powinna mieć wpływ na to, co się dzieje – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz w programie Tomasza Lisa. – Kiedy jesteśmy razem, to jesteśmy silniejsi. – dodał. Podkreślił również znaczenie odpowiedzialności za seniorów, o których zapomniał PiS.

– Ta grupa wiekowa bardzo potrzebuje wsparcia, ona przez te trzy lata została oszukana – powiedział prezes ludowców. Opozycja nie jest od tego, żeby rozwiązywać problemy rządu. Nie widziałem oferty dla niepełnosprawnych, nie widziałem nic o Mieszkaniu Plus. To jest gigantyczna porażka tego rządu. Jeżeli chcemy patrzeć strategicznie, to posiadanie mieszkania jest jednym z ważniejszych czynników, wypływającym na posiadanie dzieci – dodał Kosiniak-Kamysz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PSL ma swoim programie trzy sztandarowe propozycje, związane z rozwojem kraju. To inwestycja w lepszą edukację dzieci i młodzieży, m.in. dzięki lekkim cyfrowym tornistrom, zapewnienie taniego prądu i ciepła, poprzez stworzenie sieci tysiąca biogazowni oraz emeryturę bez podatku, by seniorzy mieli więcej pieniędzy. Propozycje PSL zostały bardzo dobrze ocenione przez ekspertów, jako rozsądne i będące rodzajem inwestycji dla rozwoju kraju.