Nie usłyszeliśmy nic o rozwoju gospodarki, o budowaniu solidnych fundamentów dobrobytu obywateli. Naprawdę nie ma znaczenia, czy w budżecie na 2019 r. uda się zebrać 30 czy 40 mld na realizację przedwyborczych obietnic. Trzeba myśleć o tym, jak gospodarka i budżet ma wyglądać za trzy, pięć i dziesięć lat – i zgodnie z taką perspektywą rysować plany. – tak plany PiS skomentował Andrzej Malinowski, prezydent największej organizacji pracodawców w Polsce.

Rozdawnictwo zamiast inwestycji to droga do gospodarczej przepaści. Bo – jak słusznie mówiła niegdyś premier Anglii – rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy. Ma tylko te, które zabierze nam, z naszych kieszeni.

Socjalistyczne zapędy PiS są bardzo niebezpieczne. Ta partia nie tylko chce nas zabrać ze zjednoczonej Europy ale wprowadza do obiegu publicznego pomysły rozdawnicze, które w dłuższej perspektywie mogą doprowadzić Polskę do gospodarczej ruiny.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PiotrDaniel Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Daniel
Gość
Daniel

„Hodujemy” społeczeństwo roszczeniowe.

Piotr
Gość
Piotr

Polityka PiS, to a po nas potop. Oni nie troszczą się o żadną przyszłość dla Polski, upajają się tylko własną teraźniejszością, która oznacza, że mogą się nachapać. Trzeba przerwać im tą zabawę, inaczej wszyscy będą płacić za nią przez dziesięciolecia. Tak jak w Grecji, tam też była euforia i „manna z nieba”, wiadomo jak się to skończyło.