Nowa akcja PSL. Pokazują ogromne straty wartości polskich spółek za rządów PiS

PSL kontynuuje kampanię informacyjną, związaną z “osiągnięciami” rządu PiS. Tym razem ludowcy ujawniają ogromne straty, jakie ponosi skarb państwa i udziałowcy państwowych spółek. Niektóre firmy straciły ponad połowę wartości! A przecież jak mówi Pismo Święte “po efektach ich poznacie”. Ale o tym braku sukcesów PiS nie powiedzą we Wiadomościach. Dlatego ludowcy postanowili nagłośnić tą sprawę.

Utrata wartości przez spółki skarbu państwa w niektórych krajach byłaby potraktowana jako jedno z najpoważniejszych przestępstw. Bo nie chodzi o to, że traci państwo. Tracą też udziałowcy, akcjonariusze, ludzie, którzy zainwestowali pieniądze w akcje wierząc, że dobre polskie firmy będą przynosić zyski i będą się rozwijać. To dramat dla tysięcy drobnych inwestorów, oszukanych – bo przecież mówiono im, że wstajemy z kolan, że stawiamy na polskie firmy, na polską gospodarkę. Tylko, że za tymi słowami nie poszły chyba czyny. Utrata wartości przez spółki skarbu państwa może być też odbierana jako działanie na szkodę państwa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludowcy zapowiadają kolejne działania w tej materii.