Jak wielka arogancja i pogarda do ludzi musi panować w PiSie? Krzysztof Szczerski, pytany o sprawę rozwoju systemu edukacyjnego w Polsce i podwyżki dla nauczycieli stwierdził, że nauczyciele nie mają obowiązku życia w celibacie i 500 plus też dotyczy nauczycieli. Mówi to szef gabinetu Andrzeja Dudy, jeden z najbliższych ludzi prezydenta.

Prezydencki minister nie ma prawa tak mówić nikomu. Jest to przejaw kompletnej znieczulicy, braku zrozumienia zarówno problemu jak i braku zrozumienia podstawowych problemów polskiego państwa. Szczerski a za jego sprawą także prezydent, wychodzą bowiem na osoby kompletne pozbawione empatii, którym obce są codzienne sprawy wszystkich nas. A nie ma nic ważniejszego, niż przyszłość naszych dzieci. Taka będzie Polska, jak edukacja uczniów – głosi znane porzekadło.

Reklamy

Ale Szczerski szkołę już dawno ukończył a z perspektywy złotych klamek i tronu inaczej się patrzy na sprawy zwykłych ludzi.

Poprzedni artykułTajemnice „pani Basi”. Najbliższa współpracowniczka Kaczyńskiego w PRL pracowała w Urzędzie Rady Ministrów!
Następny artykułLudowcy ujawniają: PiS nie wykorzystał środków na walkę z ASF