Nauczycielka ostro do Szczerskiego. “To szczyt chamstwa”

Nie milkną głosy po oburzającym stwierdzeniu prezydenckiego ministra. “Wypowiedź Szczerskiego, „podobno” profesora i inteligenta, to szczyt chamstwa. Jestem nauczycielką w wieku 55+ po operacji ginekologicznej. Mam dwoje dorosłych dzieci, więc pozostaje mi tylko cud niepokalanego poczęcia. Mój mąż, też nauczyciel, może ma jeszcze szansę na 500+, ale musiałby zainteresować się jakąś młodą singielką, koleżanką z pracy. Panie Szczerski, proszę powiedzieć jaką ofertę ma Pan dla mnie. Skoro słyszę, że wszyscy Polacy dostali, tzn. ja jestem pani nikt. ” – napisała jedna z nauczycielek. 

Sytuacja nauczycieli jest dzisiaj bardzo trudna. Niskie zarobki, fatalne warunki pracy, przeładowane szkoły, program, który jest dla dzieci nudny i nieprzydatny – wypowiedź Szczerskiego dolała tylko oliwy do ognia. Związek Nauczycielstwa Polskiego zapowiada ogromny strajk w kwietniu – dzięki prezydenckiemu ministrowi na pewno więcej osób się do niego przyłączy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.