Internauci śmieją się z Rafała Ziemkiewicza.

Rafał Ziemkiewicz, niegdyś autor niezłych książek science-fiction, dzisiaj zajmujący się głównie marnego poziomu publicystyką polityczną, podpadł internautom, publikując wpis, który w jego zamierzeniu miał zapewne atakować jedną z opcji polityczych w Polsce. Odnosił się do wyglądu, co już samo w sobie źle świadczy o jego sposobie myślenia. Ale chyba coś nie wyszło, bo błyskawicznie mu przypomniano jak sam wyglądał jeszcze niedawno. Zdjęcia Ziemkiewicza obiegły błyskawicznie całą Polskę. I trudno się dziwić.

Zdjęcie to będzie zapewne również inspiracją do produkcji niezliczonych memów. Ale to nie koniec. “Rafał Ziemkiewicz, studiując na warszawskiej polonistyczne w latach 80, bał się wyjść na manifestację czy nawet nosić bibułę. Kolegom, którzy to robili, mówił, że są frajerami. On sam zaczął politycznie walczyć dopiero z krwawym reżimem Tadeusza Mazowieckiego. Jego brutalność wobec Wałęsy i Frasyniuka jest jedynie maską, która ma przykryć tchórzostwo.”

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kto od miecza wojuje, ten …