Trzaskowski ostro o Zalewskiej: Jak widzę bezczelną minę minister edukacji, to rozumiem nauczycieli.

“Nauczyciele będą strajkować. Jak widzę bezczelną minę minister edukacji, która myślami jest już w Brukseli, to rozumiem nauczycieli: – powiedział  dzisiaj Rafał Trzaskowski w Polsacie. Chodzi o strajk nauczycieli, związany z fatalną sytuacją w oświacie. Strajk popiera bardzo dużo rodziców, którzy mają dość chaosu w szkole.

Ciężkie tornistry, odejścia nauczycieli, przeładowane licea, stary i niedostosowany do współczesności program to tylko niektóre z głównych grzechów systemu edukacyjnego, który funkcjonuje za czasów PiS. Anna Zalewska ma też na sumieniu aferę PCK, wokół której wciąż narastają wątpliwości. Nic więc dziwnego, że wiele osób traktuje jej kandydowanie do parlamentu europejskiego jako ucieczkę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zatrzymajmy ją w Polsce – musi stanąć przed sądem – żądają internauci, oburzeni sytuacją w jakiej znajduje się edukacja.

źródło: Polsat, ZNP, Twitter.