Walka z nienawiścią.

– Zwrócił się do mnie o wystąpienie na drogę sądową przeciwko Telewizji Republika pan poseł Zbigniew Ajchler. Przed kilku laty stacja ta naśmiewała się z niego sugerując, że był pod wpływem alkoholu podczas wystąpienia sejmowego. Te drwiny Telewizji Republika powtarzane są obecnie przez część mediów w ramach podsumowań kończącej się kadencji. Zapowiadam, że w imieniu mego Mandanta wszystkie tego typu sugestie będę ścigał na drodze sądowej – zapowiedział mec. Roman Giertych.

Reklamy

Jak wyjaśnił adwokat poseł od ponad dwudziestu lat choruje na Parkinsona. – W jego przypadku ta choroba neurologiczna jest całkowicie opanowana, lecz wywołuje skutki w postaci nieco nadmiernie zauważanej ekspresyjności. Nie chcę publikować zaświadczenia o chorobie, lecz jeżeli którykolwiek z dziennikarzy pragnie się o tym przekonać, to udostępnię zaświadczenie do wglądu w siedzibie kancelarii. (…) Mam nadzieję, że po tej informacji zakończy się fala hejtu, szyderstw i drwin, która spotyka go od pierwszego sejmowego wystąpienia – dodał adwokat.

Źródło: Facebook / Roman Giertych

Poprzedni artykułKaczyński atakuje Rabieja. Prezes PiS do swojego byłego przyjaciela: „Wara od naszych dzieci”
Następny artykułPolska na edukacyjnym dnie. Nauczyciele zarabiają tu mniej niż w Czechach, Gecji a nawet w Turcji i Meksyku!