28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSSchetyna do Kaczyńskiego: Tu jest Polska a nie Rosja! PiS nie walczy...

Schetyna do Kaczyńskiego: Tu jest Polska a nie Rosja! PiS nie walczy o fundusze z Unii, tylko chce wysłać do Parlamentu Europejskiego nieudaczników

Mocne przemówienie.

– Powołaliśmy Koalicję, bo chcemy być razem i nie damy się podzielić. (…) Dzisiejsza władza nie rozumie, że wolni obywatele RP to polska tradycja i nasza przyszłość. (…) Panowie z PiS wbijcie sobie to do głowy – tu jest Polska a nie Rosja! Tu jest Zachód a nie Wschód! Zamiast partyjnych miernot zatrudnieni zostaną fachowcy – powiedział Grzegorz Schetyna.

Reklamy

– PiS nie walczy o fundusze z Unii Europejskiej. PiS chce wysłać do Parlamentu Europejskiego nieudaczników. (…) Nasi kandydaci będą walczyć o lepszy fundusz dla Polski z UE. (…) Zobowiązuje się, że Polska dostanie więcej dotacji, niż wynika to dzisiaj z budżetu. Taki jest wybór – mniej pieniędzy z UE czy miliardy więcej – dodał lider Koalicji Europejskiej.

Jak dodał Schetyna te wybory to dla Polaków wybór: ciepłe posadki dla działaczy partyjnych PiS, albo wyższe płace i niższe podatki dla wszystkich Polaków. – W 2030 portfel Polaków dorówna włoskiemu i hiszpańskiemu – zapewnił Schetyna.

Źródło: Onet

Musisz o tym wiedzieć!