23 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieCórka ministra PiS: Obraz kupowany w telewizji i w gazecie pod szyldem...

Córka ministra PiS: Obraz kupowany w telewizji i w gazecie pod szyldem wartości i zasad moralnych TO TYLKO FIKCJA

„Chcę poinformować wszystkich czytelników, że jest mi niezmiernie przykro i odczuwam głęboki ból z faktu, iż muszę upubliczniać sprawy, które wydawały mi się, że powinny zostać w rodzinie. Nigdy – przenigdy nie spodziewałabym się, ze ojciec, przez którego musiałam się wyprowadzić z domu (tak samo jak moja mama), bo nie dało się już wytrzymać, zrobi coś takiego. Obraz kupowany w telewizji i w gazecie pod szyldem wartości i zasad moralnych TO TYLKO FIKCJA. I z całą pewnością nie tylko w moim przypadku.” – napisała Monika Tobiszowska, córka ministra Tobiszowskiego, w emocjonalnym oświadczeniu, zamnieszczonym w mediach społecznościowych.

„W związku z bolesną dla mnie (a nade wszystko mojej mamy) wypowiedzią mojego ojca w gazecie i artykułem, który się pojawił, byłam zmuszona skomentować treść wypowiedzi. Dla mnie to już koniec świata, kiedy własny ojciec mówi kłamliwe słowa i oczernia własną córkę.” – pisze Monika Tobiszowska. I kończy tak: „Ojciec w rozmowie ze mną stwierdził, że jeżeli będę się sądownie dopominać o alimenty to spowoduje, że „wy….li mnie ze studiów”. Z początku obawiałam się, że może to zrobić, ale potem stwierdziłam, że nie damy się już więcej zastraszać. ”

Reklamy

Minister Tobiszowski pochodzi ze Śląska, jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Energii. Ukończył Katolicki Uniwersytet Lubelski. Jego córka złożyła w sądzie pozew o alimenty.

Musisz o tym wiedzieć!