Po publikacji tygodnika „Nie” na temat afery marszałkowej, od wczoraj trwa gorąca dyskusja w internecie. To już tysiące wpisów i komentarzy. „Zajrzałem na strony Gazety Wyborczej, Onetu i Newsweeka. Dzień jak co dzień. W przeciętnym kraju po takiej publikacji, jak tekst Andrzeja Rozenka w Nie, media nie zajmowałaby się niczym innym. A tu cisza i pełny spokój. To nie jest tak, że PiS jest teflonowe. To media zapadły na jakąś ciężką chorobę” – napisał jeden z internautów.

„Celem przestępczych działań kierownictwa CBA miało być zdaniem zawiadamiającego zatuszowanie informacji kompromitujących marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Z doniesienia wynika, iż J. wszedł w posiadanie nagrania wideo, na którym marszałek Kuchciński obcuje płciowo z nieletnią prostytutką pochodzenia ukraińskiego.” – ujawnił wczoraj tygodnik „Nie” w tekście „Nieletnia laska marszałkowska„.

Reklamy

Dziwne jest też milczenie polityków PiS. Nie odnieśli się w ogóle do sprawy, nie zdementowali doniesień tygodnika. Jedyną aktywność wykazuje osoba obsługują internetowy profil marszałka Kuchcińskiego, blokując osoby zadające niewygodne pytania:

„Coś jest na rzeczy Marszałek Kuchcinski po moim pytaniu o kontakty z Ukrainka od razu mnie zablokował. Ludzie nie pozwólmy im tego zamieść pod dywan!” – napisał internauta.

Poprzedni artykułKorwin-Mikke: Obecna klasa polityczna to jest banda złodziei
Następny artykułGiertych o aferze marszałkowej: Osoby które będą tę sprawę tuszować pójdą na wiele lat do więzienia