Chyba nikt poza najbardziej zagorzałymi zwolennikami i garstką proukładowych dziennikarzy nie zwrócił uwagi na dzisiejszą konwencję PiS, która miała miejsce w Gdańsku. Nawet media przyjazne Kaczyńskiemu nie poświęciły jej zbyt dużo miejsca. I w sumie trudno się dziwić, bo nie było na niej nic ciekawego. Zmęczony Jarosław Kaczyński opowiadał o wolności, co wywołało salwy śmiechu wśród internautów, którzy błyskawicznie połączyli jego słowa z przebywającym na wolności Marku Falencie.

Marek Falenta twarzą Wolności PiS – skomentował krótko i dosadnie opowieści Kaczyńskiego o wolności jeden z internautów.

Reklamy

Jarek na Konwencji, do piątki dorzucił wolność. Nogi się pode mną ugięły ze szczęścia, łzy wzruszenia w oczach i… I wtedy do mnie dotarło, że chodzi o wolność dla tych wszystkich pisowców, którym po zmianie władzy grożą kraty – skomentował kolejny.

Nawet u Karnowskich konwencja jakaś schowana na jedynce kontrowersyjna i nieobliczalna Krystyna Pawłowicz a relacja z konwencji gdzieś na dalszych miejscach.

No cóż, kolejny niewypał i kolejny fatalny dzień Kaczyńskiego – sondaże dają mu już poniżej 30 procent.

Poprzedni artykułWolność według władzy. Pomnik smoleński aresztowany w stolicy
Następny artykułPolska coraz niżej w rankingu wolności prasy