Konwencja PiS tak nudna i mało ważna, że nawet ich własne media mało o niej piszą a internet śmieje się z Kaczyńskiego

Chyba nikt poza najbardziej zagorzałymi zwolennikami i garstką proukładowych dziennikarzy nie zwrócił uwagi na dzisiejszą konwencję PiS, która miała miejsce w Gdańsku. Nawet media przyjazne Kaczyńskiemu nie poświęciły jej zbyt dużo miejsca. I w sumie trudno się dziwić, bo nie było na niej nic ciekawego. Zmęczony Jarosław Kaczyński opowiadał o wolności, co wywołało salwy śmiechu wśród internautów, którzy błyskawicznie połączyli jego słowa z przebywającym na wolności Marku Falencie.

Marek Falenta twarzą Wolności PiS – skomentował krótko i dosadnie opowieści Kaczyńskiego o wolności jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jarek na Konwencji, do piątki dorzucił wolność. Nogi się pode mną ugięły ze szczęścia, łzy wzruszenia w oczach i… I wtedy do mnie dotarło, że chodzi o wolność dla tych wszystkich pisowców, którym po zmianie władzy grożą kraty – skomentował kolejny.

Nawet u Karnowskich konwencja jakaś schowana na jedynce kontrowersyjna i nieobliczalna Krystyna Pawłowicz a relacja z konwencji gdzieś na dalszych miejscach.

No cóż, kolejny niewypał i kolejny fatalny dzień Kaczyńskiego – sondaże dają mu już poniżej 30 procent.