„O Zalewskiej można wiele powiedzieć ale nie będą to dobre słowa i wie o tym każdy, kto ma w tej chwili dziecko w szkole podstawowej lub średniej. Tu nie da się naprawdę znaleźć niczego dobrego. Pani Zalewska te szkoły rozwaliła. Pani Zalewska zamieszana jest w kradzież rzeczy z PCK z kontenerów dla najuboższych. No jak to wygląda, minister który nie kontroluje ludzi którzy zamieszani są w tak poniżające tak niskie instynkty i tak okropne działania i trzyma nad nimi parasol ochronny. Temu trzeba powiedzieć dość.” – mówiła Barbara Nowacka podczas konwencji Koalicji Europejskiej.

„Po trzech i pół roku ona odchodzi odchodzi w niesławie. I może z tego miejsca trzeba powiedzieć pani Zalewskiej – najwyższy czas – wara od naszych dzieci. Wara od naszych dzieci, które przez ostatnie lata żyją w chaosie, wara od dzieci, które mają przeładowane tornistry i programy nauczania, które godzinami odrabiają prace domowe, bo źle przygotowane są programy nauczania. Które patrzą na nauczycieli przemęczonych, przepracowanych i słyszą jak premier, jak najwyższe osoby w państwie, szczują na nauczycieli” – podsumowała Nowacka. 

Reklamy
Poprzedni artykułEkspert zaorał pisowską propagandę. Na Nowogrodzkiej rozpacz, bo budżetówka się dowie, że została oszukana?
Następny artykułKorwin-Mikke: Obecna klasa polityczna to jest banda złodziei