19 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieŻaden kawaler z Żoliborza nie będzie nas uczył, co to jest rodzina....

Żaden kawaler z Żoliborza nie będzie nas uczył, co to jest rodzina. Kalinowski ostro o prezesie PiS

Koalicja Obywatelska to szeroki front ugrupowań, które chcą silnej Polski w silnej Europie i przeciwstawiają się wyjściu naszego kraju z Unii Europejskiej. Wśród znajdują się ludowcy, którzy od 120 lat bronią tradycyjnych wartości, takich jak rodzina. Nic dziwnego, że w czasie wczorajszej konferencji tego ugrupowania padły też znamienne słowa, na temat prezesa PiS:

„Żaden kawaler z Żoliborza nie będzie nas uczył, co to jest rodzina” – mówił Jarosław Kalinowski, kandydujący do Europarlamentu z Mazowsza. „I nie będzie nas pouczał, jak trzeba wychowywać nasze dzieci w chrześcijańskiej tradycji, ale też z otwartością na świat, z szacunkiem dla każdego innego człowieka”. – dodał.

Reklamy

https://twitter.com/KosiniakKamysz/status/1111976226808389633

Ludowcy ostrzegają, że w razie wygranej PiS, Polska może po 26 maja 2019 roku rozpocząć nieodwracalny proces wychodzenia z Unii Europejskiej. Rosnące notowania Koalicji Obywatelskiej są dowodem na to, że strategia połączenia prodemokratycznych i prounijnych sił w Polce jest skuteczna. Wywołuje to wściekłe ataki ze strony polityków PiS, którzy boją się utraty swoich stołków.

 

Musisz o tym wiedzieć!