Port Lotniczy Wrocław stał się miejscem, gdzie władza umieszcza samych swoich. Rada nadzorcza lotniska zdecydowała wczoraj o powiększeniu składu zarządu do trzech osób a na członka zarządu wybrała Przemysława Myszakowskiego. Jest prawnikiem, ale doświadczenia z biznesem nie ma żadnego. Wcześniej był radnym Oleśnicy, później – zapewne dzięki znajomości z Beatą Kempą – trafił do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Ale pensja w zarządzie lotniska jest z całą pewnością wyższa i bliżej mu będzie do rodzinnego domu niż z Warszawy.  Pytanie oczywiście jak długo, bo jeśli PiS przegra jesienne wybory to raczej nie zagrzeje tu miejsca.

Reklamy

Maszakowski kandydował m.in. na burmistrza Oleśnicy.

“Przemek to prawnik, który rozumie ludzi, to człowiek, u którego podziwiam bardzo wysoki poziom wychowania, aktywny, od 7 lat członek PiS, który ujął mnie słowami, że „nie będzie prowadził kampanii negatywnej” – zachwalała go Beata Kempa w 2010 roku.

źródło: Gazeta Wyborcza

Poprzedni artykułBartłomiej Sienkiewicz ostro o Zalewskiej: zostawienie tego burdelu to plunięcie Polakom w twarz
Następny artykułPodatek katastralny od 2020 roku? Jeśli tak się stanie, zapłacimy po kilka tysięcy od mieszkania, kilkadziesiąt tysięcy od domu!