20 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieŻona prorządowego dziennikarza dostała dobrze płatną fuchę

Żona prorządowego dziennikarza dostała dobrze płatną fuchę

Stanowisko dyrektora Instytutu Teatralnego obejmie pani Gmyzowa, czyli Elżbieta Wrotnowska. „Co to oznacza, nawet nie próbuję sobie wyobrażać. Po pierwsze, Trotylowa nie ma kompetencji teatrologicznych. Zdatna jest natomiast jako komisarz polityczny. Spodziewam się najpierw czystek personalnych, następnie doprowadzenia Instytutu do stanu propagandowej placówki Piśków, a w końcu katastrofy. To zapewne wywoła krzywy uśmiech Glińskiego, co w jego wypadku jest wyrazem najwyższego ukontentowania.” – pisze Janusz Majcherek na stronie Teatralny.pl

Środowisko wzywa do bojkotu Instytutu Teatralnego. Do czego prowadzą polityczne nominacje niekompetentnych ludzi najlepiej pokazuje sprawa stadniny w Janowie czy zadłużenie Polskiego Radia w Poznaniu. Zawłaszczanie państwa przez PiS będzie odbijało się przez wiele lat w postaci zniszczonych projektów, zamkniętych ważnych projektów i w regresie gospodarczym. Jarosław Kaczyński dobitnie dał do zrozumienia, że rozwój gospodarczy go nie interesuje – najwyraźniej kultura również.

Reklamy

Elżbieta Wrotnowska w wyborach samorządowych 2018 kandydowała do Rady Warszawy z listy PiS na Mokotowie. Pochodzi z Siedlec.

Musisz o tym wiedzieć!