Arogancja i brak poszanowania prawa przez władzę w Opolu. Wojewoda powołał do komisji egzaminacyjnej człowieka, któremu zabrano prawo jazdy

Doradca wojewody i radny PiS w Opolu został złapany przez policję na jeździe samochodem bez ważnego prawa jazdy. Arkadiusz Sz. utracił je 12 lat wcześniej. Jednak nie przeszkodziło to wojewodzie opolskiemu, Adrianowi Czubakowi, dać człowiekowi, który ma za nic obowiązujące przepisy prawa, pracy w komisji odpowiedzialnej za egzaminowanie osób odpowiedzialnych za szkolenie kierowców.

Arkadiusz Sz. to zaufany członek PiS. Był miejskim radnym PiS aż przez dwie kadencje, w latach 2006-2014. Potem został radnym sejmiku województwa z ramienia PiS, a od pewnego czasu jest też przewodniczącym klubu. Po powierzeniu Adrianowi Czubakowi funkcji wojewody po wygranej PiS w wyborach parlamentarnych, Arkadiusz Sz. został jednym z jego doradców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To skandal, jak ludzie PiS traktują prawo. Wysoko ulokowany w strukturach członek partii, która ma w nazwie Prawo i Sprawiedliwość nie ma za grosz szacunku do prawa.

źródło: Nowa Trybuna Opolska