18 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieArogancja i brak poszanowania prawa przez władzę w Opolu. Wojewoda powołał do...

Arogancja i brak poszanowania prawa przez władzę w Opolu. Wojewoda powołał do komisji egzaminacyjnej człowieka, któremu zabrano prawo jazdy

Doradca wojewody i radny PiS w Opolu został złapany przez policję na jeździe samochodem bez ważnego prawa jazdy. Arkadiusz Sz. utracił je 12 lat wcześniej. Jednak nie przeszkodziło to wojewodzie opolskiemu, Adrianowi Czubakowi, dać człowiekowi, który ma za nic obowiązujące przepisy prawa, pracy w komisji odpowiedzialnej za egzaminowanie osób odpowiedzialnych za szkolenie kierowców.

Arkadiusz Sz. to zaufany członek PiS. Był miejskim radnym PiS aż przez dwie kadencje, w latach 2006-2014. Potem został radnym sejmiku województwa z ramienia PiS, a od pewnego czasu jest też przewodniczącym klubu. Po powierzeniu Adrianowi Czubakowi funkcji wojewody po wygranej PiS w wyborach parlamentarnych, Arkadiusz Sz. został jednym z jego doradców.

Reklamy

To skandal, jak ludzie PiS traktują prawo. Wysoko ulokowany w strukturach członek partii, która ma w nazwie Prawo i Sprawiedliwość nie ma za grosz szacunku do prawa.

źródło: Nowa Trybuna Opolska

 

Musisz o tym wiedzieć!